Przykładowe autoprezentacje projektanta mody

Jestem też ogromnie podekscytowany, by mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak prawidłowo się cieszy się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to rzeczywiście kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że jest zatem niesłychanie znaczące dla każdego procesu twórczego, żeby stworzyć własne pomysły, albowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co zatem jest niewątpliwie kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy są perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem bardzo optymistycznym człowiekiem. Jestem miłośnikiem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. Zatem jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.